Чемпіони у Рівному не платять

1207 0

Ми у соцмережах:

Михайло Романчук

Рівнянин Михайло Романчук — відомий на увесь світ чемпіон з плавання. Днями він став обличчям бренду New Balance — виробника спортивного одягу в США. Проте в рідному Рівному, як виявилось, його знають не всі. І не всі цінують, що славу він здобуває не тільки для себе, а й для України та й Рівного. Днями неприємний інцидент трапився з Михайлом Романчуком та його тренером у Рівному в басейні «Авангард», де він завжди тренувався і звідки й почався його шлях до чемпіонства.

Про інцидент у басейні стало відомо зі слів батька спортсмена, теж Михайла:

— Басейн «Авангард» належить приватному навчальному закладу, й тренування коштують там 120 грн за годину. І ніякого Михайла Романчука, чемпіона світу та Європи, там ніхто не знає. Тож йому довелося за дві години тренування заплатити 240 грн, а тренера не пустили — потрібно було заплатити ще стільки ж.

Ситуація парадоксальна тільки тому, що керівництво басейну має своїх фахівців, очевидно, значно професійніших, ніж заслужений тренер України Петро Нагорний.

Як відомо, «Авангард» — басейн, що перебуває у приватній власності Міжнародного економіко-гуманітарного університету. Студенти цього університету теж платять за заняття з плавання тут. Ректор університету Анатолій Дем’янчук на запитання журналіста, чому склалася така ситуація, зазначив:

— Якщо ви прийдете в ресторан і попросите, щоб вас і вашого товариша тут погодували безкоштовно, власник ресторану зобов’язаний це зробити? Басейн платить податки як підприємство, а не як соціальний об’єкт.

Новий директор «Авангарду» Едуард Гайдук роз’яснив ситуацію детальніше:

— Михайло Романчук займався в басейні безкоштовно ще за моїх попередників. Колишній директор попередив мене про це, і ми тут на нього чекали з нетерпінням. Проте сталося непорозуміння. Він прийшов з тренером на ресепшн, і працівниці, яка там знаходилась, поклав на стіл плату за дві години заняття. Вона не знала в обличчя ні його, ні тренера. Михайло почав знімати верхній одяг, а тренер вважав, що він має право займатися зі своїм учнем безкоштовно. Адміністратор відмовила йому в цьому, вказавши на наші внутрішні правила, де чітко вказано, якщо тренер не працює в нашому басейні, він теж має оплатити години перебування тут.

На вимогу тренера адміністратор зателефонувала до мене, і в нас із ним відбулася розмова. Він представився тренером, який «колись тренував чемпіона світу» і хоче позайматися зі своїм учнем. Навіть не заїкнувся, що мова йде про Михайла Романчука. Та якби я почув це ім’я, я б йому цілу доріжку виділив безкоштовно! За керівництвом басейну закріплено право робити винятки з правила погодинної оплати. Це ж яка була б для нас реклама! Я ж не дурний, щоб відмовляти в такому проханні чемпіону світу. Проте тренер, не сказавши ні слова, розвернувся і пішов зі своїм учнем з басейну.

Пізніше я хотів попросити вибачення у спортсмена та його батька, проте останній так обурювався ситуацією, що у нас сталася запальна суперечка. Він заявив, що «ноги його сина в «Авангарді» не буде».

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також