Через кіоск можна позбутися посади

1173 1

Ми у соцмережах:

Через кіоск можна позбутися посади

Захиталося крісло під директором парку ім. Шевченка Андрієм Черепановим. Усе — через розміщення неподалік корпусу НУВГП на вул.Соборній кіоску з напоями. Керівник парку запевняє, що торгівля у ньому законна, але спеціальна перевірка виявила інше. Тож комунальники демонтували споруду, а міська рада створила депутатську комісію, яка перевірить роботу адміністрації парку. Тим часом кіоск повернули на те ж саме місце — біля входу в парк поблизу корпусу «водника», а потім він знову зник.

Голова депутатської комісії Святослав Стельмащук каже, що результатом її роботи стане звільнення директора парку:

— Багато мешканців Рівного скаржаться на занедбаність парку, про атракціони годі щось казати. А встановлення цього кіоску є порушенням закону. Навіть якби під нього була відведена земельна ділянка, то на встановлення такого об’єкта потрібно отримати паспорт в управлінні містобудування та архітектури. Такого дозволу в підприємця немає. Оскільки використовувалася земля парку, але документів на землю не було, то це самовільне захоплення. Виходить, що директор парку сприяв незаконному встановленню кіоску.

Директор парку Андрій Черепанов коментувати цю ситуацію відмовився, а «Радіо Трек» сказав таке:

— На підтвердження законності роботи кіоску у мене є платіжне доручення, при необхідності покажу його. Такий кіоск-причіп працює у нас не один, подібний раніше стояв біля літньої естради і теж офіційно сплачував за ведення торгівлі з лотка. Загалом по всьому парку в нас працює 20 кіосків, біля атракціонів та в інших місцях. Завдяки їхній роботі маємо дохід. Близько третини доходу парк одержує від підприємців, бо парк фінансується з бюджету міста лише на 50-60%.

Цьогоріч на жодні поточні та капітальні потреби коштів з бюджету міста нам не виділяли. У міському бюджеті не передбачено коштів навіть на проектно-кошторисну документацію з відновлення каскадів фонтанів. Дохід від господарської діяльності дозволяє нам прибирати у парку й підтримувати атракціони у прийнятному стані.

Можу стверджувати, що у Святослава Стельмащука є свій інтерес до парку. Адже парк — це не лише рекреаційна зона.

Тарас Максименко, начальник міського управління культури та туризму, якому підпорядкований парк:

— Ситуація із кіоском неоднозначна. Адже у нас є роз’яснення Міністерства регіонального розвитку, що автомобільний причеп не вважається кіоском. Однак комісія вирішила інакше. Тому директору парку буде винесено догану. Та вона нічого не означає, навіть премію не знімуть. Якщо директор парку захоче, то може оскаржити догану в суді.

Щодо закидів, ніби парк не розвивається, то вони необ’єктивні, бо в останні роки справді є постійне недофінансування парку з міського бюджету. Депутати ніколи не дають на парк грошей, а вимагають, щоб у ньому побудували Діснейленд.У світі ще не придумали, як це зробити без грошей.

Володимир Хомко, міський голова:

— У мене до директора парку Андрія Черепанова теж є претензії. Найгірше те, що він породжує конфлікти, — з ним дуже важко, а відсутність бажання знайти спільну мову негативно позначається на роботі, коли треба уміти працювати з депутатами. Нехай усе вирішує депутатська комісія. Якщо буде вирішено, що потрібно шукати нового директора парку,так і зробимо. Я не буду його захищати.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також