Через машину рівнянина у Києві чотири дні не можуть відремонтувати вулицю

2854 0

Ми у соцмережах:

фото: Київ оперативний

Машину з рівненськими номерами невідомий полишив у столиці на проспекті Бажана.

Оскільки її не забирають уже четвертий день, то комунальники не можуть нормально відремонтувати вулицю. У соціальних мережах кинули клич, щоб власник забрав покинуте авто.

Як вдалося дізнатися «РВ», машина з таким номерним знаком числиться за Романом Г.

На сайті «Посіпаки» можна знайти згадку, що особа, схожа, до цієї, була помічником нардепа попереднього скликання від БПП Олександра Дехтярчука. Загалом нардеп тоді мав аж 29 помічників. Левова їх частина, серед яких і Роман, допомагала на громадських засадах.

- Так, пригадую. Колись був у мене такий помічник на громадських засадах. Ми з ним родом з одного села Голичівка, що на Кореччині. Однак я його дуже давно не бачив, - розповідає колишній нардеп Олександр Дехтярчук.

Виявилося, що дійсно у рівнянина була така машина, коли він працював у Києві в фірмі, яка спеціалізується на продажі кави.

Але нас переконують, що той машину вже давно продав іншій людині, а «Форд Фюжен» за ним просто числитися. Так чи інакше до нового власника автомобіля дійде інформація, що його потрібно забрати. Адже шляховики через нього не можуть нормально вкладати асфальт.

Фото у матеріалі: Київ оперативний


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також