![Через п'яного водія на Сарненщині постраждало п`ятеро осіб](/img/650/cherez-pyanoho-vodiya-na-sarnenshchini-postrazhdal_20230704_8700.jpg)
Автопригода між селами Переброди й Будимля Сарненського району сталася вчора о 22:30.
Слідчо-оперативна група встановила, що 25-річний водій автомобіля «Skoda Octavia» не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини у кювет, де врізався в дерево.
Загалом у салоні перебувало семеро осіб — жителі села Переброди. Шістьох із них із різними травмами доставили до лікарні, серед них вагітна жінка та троє дітей — чотирирічна дівчинка, восьмирічний й дев’ятирічний хлопчики. Останній перебуває у тяжкому стані.
У травматологічне відділення госпіталізували і водія. У нього в медзакладі виявили ознаки алкогольного сп’яніння та відібрали зразки крові.