Через вирубку лісу знеструмили усе село на Поліссі

3778 0

Ми у соцмережах:

Через вирубку лісу знеструмили усе село на Поліссі

У складний для країни час, коли ворог нищить інфраструктуру держави, російські ракети руйнують електромережі, енергетики, ризикуючи життям та здоров’ям, відновлюють електропостачання, цілодобово чергують аби негайно усувати пошкодження, на жаль, знаходяться порушники, які додають роботи персоналу енергетичних підприємств та позбавляють електропостачання цілі населені пункти.

На Березнівщині через незаконну вирубку дерев на території земель запасу 23 травня було пошкоджено мережу 10 кВ, через що без електропостачання залишилися мешканці села Лінчин.

Відновлення електропостачання нашим абонентам – нелегке завдання для Березнівської дільниці ПрАТ «Рівнеобленерго» через необхідність залучення спецтехніки на важкодоступних ділянках.

- Наш персонал робить усе можливе, щоб якнайшвидше повернути елетропостачання у село Рівненського району, - кажуть в Рівнеобленерго та зауважують, - Число таких незаконних дій зростає: з початку року на Рівненщині було зафіксовано 29 випадків знеструмлень через незаконну вирубку дерев, 50 – через пошкодження майна ПрАТ «Рівнеобленерго» внаслідок автопригод. Неузгоджені земляні роботи вже чотири рази з початку року призводили до знеструмлень. Ці дії не лише завдають суттєвих матеріальних збитків – у 2022 році вони становлять 481 тисячу гривень: в час воєнного стану вкрай важливо мати достатній запас комплектуючих, матеріалів, пального, бути забезпеченими вільними робочими руками задля ліквідації аварійних ситуацій, в тому числі у випадку їх виникнення через бойові дії.

Не кажучи вже про незручності та небезпеку ураження електричним струмом, на яку такими діями наражають себе та односельців порушники. Споживачів закликають дотримуватися законодавства, пам'ятати про відповідальність за умисне пошкодження об`єктів електроенергетики. Наша культура, взаємоповага, єдність – те, що відрізняє нас від ворога і наближає наш день перемоги.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також