Четвертий виїзд не осилили

1609 0

Триматчева безпрограшна виїзна серія міні-футбольного клубу «Рівне» у вищій лізі таки перервалась. Після перемог у Львові, Дніпропетровську та Сумах підопічні Юрія Баховського за четвертою перемогою їхали до Харкова на гру проти «Моноліту» (цей клуб торік називався «ЗБК-5» і грав з рівнянами у першій лізі). Поєдинок дебютантів елітного дивізіону вийшов доволі напруженим.

Триматчева безпрограшна виїзна серія міні-футбольного клубу «Рівне» у вищій лізі таки перервалась. Після перемог у Львові, Дніпропетровську та Сумах підопічні Юрія Баховського за четвертою перемогою їхали до Харкова на гру проти «Моноліту» (цей клуб торік називався «ЗБК-5» і грав з рівнянами у першій лізі). Поєдинок дебютантів елітного дивізіону вийшов доволі напруженим. Наша команда з перших хвилин заволоділа ініціативою, але саме рівняни на 13-й хвилині пропустили гол. Відігрався МФК «Рівне» на 30-й хвилині, коли після прострілу Олександра Басіча гравець «Моноліту» забив у свої ворота. Далі поєдинок проходив на зустрічних курсах, обидві команди були налаштовані на перемогу. За 5 хвилин до завершення гри рівняни пішли вперед, але пропустили контратаку — 1:2. Після цього Баховський зняв воротаря, але цей хід не допоміг, і на останніх секундах МФК «Рівне» пропустив втретє — 1:3. Щоб не було недооцінки суперника, зазначу, що після перемоги над рівнянами «Моноліт» вийшов на третє місце. Наступний матч наша команда проведе нарешті вдома — 13 грудня МФК «Рівне» прийматиме івано-франківський «Ураган».