Чи є життя після COVID-19: що не можна робити і вживати

1437 0

Ми у соцмережах:

Чи є життя після COVID-19: що не можна робити і вживати

Людям, які перехворіли на COVID-19, варто переглянути свій спосіб життя. Так, слід призупинити фізичні навантаження, заняття спортом, а також утриматися від вживання алкоголю.

 

Лікар зі Львова Тарас Жиравецький застеріг тих, хто переніс небезпечну недугу, від моржування, аде це надто небезпечно.

"Можна так само відкласти сауну, щоб людина не давала такого навантаження з контрастами. Крім того, спорт відкласти мінімум на місяць. Тому що було багато випадків, коли пацієнти після перенесеного коронавірусу відновлювали спорт і, на жаль, їхній стан погіршувався: піднімалася температура, з'являлася задуха, втома. Цього не потрібно робити", – пояснив медик.

За його словами, після хвороби організму потрібен час на реабілітацію. Зазвичай процес відновлення займає приблизно місяць.

Щоб покращити своє самопочуття, Тарас Жиравецький порадив українцям вживати вітаміни, нормально харчуватися і висипатися. Додатково лікар у разі підвищених показників печінкових проб може призначати гепатопротектори. Так само медики звертають увагу на ниркові проби.

щодо пацієнтів від 35 років – варто робити коагулограму (аналіз на згортання крові). Якщо ризик високий – вживати антикоагулянти (препарати для розрідження крові)", – зазначив лікар.

Але подібні ліки в жодному разі не можна вживати без консультацій із фахівцями. Зазвичай їх призначають тим, хто переніс істотні ускладнення COVID-19 та зазнав значного ураження легень.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також