Чи можна довіряти «Ріверсайду»?

4340 0

Ми у соцмережах:

Чи можна довіряти «Ріверсайду»?

Новий будівельний проект «Ріверсайд» викликав у Рівному чимало розмов навколо себе. Чи законне це будівництво? Чи буде будинок добудований? Чому ціна за квадратний метр найнижча? У компанії розповідають, що розвіяти недовіру замість виправдовування найкраще можуть вже зроблені справи: побудовані будинки та сім’ї, які заселились у свої квартири. А це по всій Україні — десятки тисяч зданих в експлуатацію квадратних метрів і тисячі родин, які вже мають омріяне житло.

karta_print «Ріверсайд» — один з проектів, об’єднаний з іншими під загальним брендом «Набережний квартал». Сьогодні він складається із будинків у десяти містах, в яких вже мешкають люди, або ж таких, що тільки зводяться. Вже здано в експлуатацію 1465 квартир, нині будується 1617 квартир, а у найближчий час планують почати зведення будинків загалом на 3445 осель. Доволі масштабно, чи не так? Власне, такий будівельний розмах охопив різні міста: Львів, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Вінницю, Черкаси, Київ, навіть відносно кризові Одесу, Харків та Дніпропетровськ. Це говорить про те, що «Набережний квартал» — будівельна компанія, яка заслуговує на довіру і яка, в принципі, не може бути «фірмою-одноденкою». Адже, як запевняють у компанії, «Ріверсайд» не є останнім проектом, який планують реалізувати у Рівному. Тому нелогічним було б вести якийсь нечесний бізнес, якщо розраховуєш працювати у місті довгий час. Як показує досвід, забудовники виконують усі свої зобов’язання, які несуть перед покупцями квартир. Схема-1 Власне, доказом цього є перший житловий комплекс, зведення якого триває на перехресті вулиць Чорновола та Ст. Бандери. На початку будівництва також було чимало недовіри. Не всі були впевнені, що три заплановані черги комплексу вчасно збудують. Нині ж згідно з планом завершують будівництво другої секції, незабаром почнуть зводити третю. А у перший під’їзд вже починають заселятися люди, які ще торік повірили у перспективність цього проекту та придбали квартири. Очевидно, саме це є вагомим аргументом, щоб вважати «Набережний квартал» серйозною будівельною компанією, яка, до того ж, має декілька переваг над іншими забудовниками.

Насамперед, йдеться про ціну. Сьогодні у комплексі «Ріверсайд», який зводять на березі Усті на вулиці Кіквідзе, вартість квадратного метра житла — 5500 гривень. Навіть зважаючи на те, що незабаром вона може трохи зрости, це все одно залишиться найдешевшою пропозицією на ринку житла у Рівному. Важливо, що після стрибка долара ціна у «Ріверсайді» не зросла. Адже це цілком відповідає стратегії будівельного бренду «Набережний квартал» — «європейська якість за доступними цінами».
Схема-2 Іншою важливою перевагою будівельних проектів «Набережного кварталу» у різних містах — швидка конвертація грошей у квадратні метри. Якщо середній термін зведення багатоповерхівки для більшості забудовників — півтора-два роки, то «Набережний квартал» будує житлові будинки в середньому за півроку. Не доводиться тривалий час платити за оренду техніки, заробітну платню будівельникам тощо. А це також впливає на зниження ціни. Як і використання якісних сертифікованих матеріалів, які паралельно закуповують для багатьох будівельних проектів. Забудовники запевняють, що усі проекти ведуться згідно з законодавством, якихось серйозних проблем із документами вони не мають, тому затягуватись будівництво також не повинно. Нині «Ріверсайд» — один з найпривабливіших міських будівельних проектів, адже розташований в унікальному місці — на березі річки, разом з тим, в п’яти хвилинах від центру міста.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також