Чи можна схуднути, пройшовши 10 км

241 0

Ми у соцмережах:

Чи можна схуднути, пройшовши 10 км

Як запевняють фахівці, подолання такої дистанції без єдиної зупинки дозволить скинути відразу один кілограм зайвої ваги. Однак досягнутий результат, скоріше за все, не буде довгостроковим.

Як стверджують інструктори з йоги, форма людського тіла залежить від способу життя. Отже, охочим змінити своє тіло потрібно змінити свої звички.

Намагаючись різко від чогось позбутися, можна досягти тільки тимчасового результату. Навіть якщо вдасться пройти 10 км, то зменшення ваги відбудеться тільки за рахунок виведення поту і сечі. Вже наступного дня все повернеться на своє місце.

Щоб цього не сталося, доведеться щодня здійснювати подібні прогулянки. При цьому непогано буде додати й інші форми регулярного фізичного навантаження. Тільки в такій ситуації із зменшенням ваги і жиру буде рости м’язова маса.

При цьому фахівці не рекомендують людям із зайвою вагою починати з екстремальних навантажень. Якщо у людини високий ступінь ожиріння, то марш-кидок на 10 кілометрів може стати причиною загострення хронічних захворювань або й навіть серцевого нападу. Тому потрібно починати з невеличкого навантаження і підвищувати його поступово.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також