Чи «переїде» Крилов дорогу спортсменам на візках?

4495 0

Ми у соцмережах:

Чи «переїде» Крилов дорогу спортсменам на візках?

Відомий у Рівному ресторатор Сергій Крилов хоче викупити у міста землю, яку він з 2012-го орендує під своїм рестораном «Сім п’ятниць» на вул. Симона Петлюри. За ділянку площею 180 кв. м платить 35,2 тис. грн щорічно. Тепер хотів би оформити на неї власність. Готовий навіть відшкодувати проведення експертної грошової оцінки. Однак міські депутати не поспішають погоджуватися — через сусідство ресторану з «Інваспортом».

Олександра Коваленко, депутатка міської ради Рівного:

— Наскільки мені відомо, з того боку спортсмени на інвалідних візках часто заїжджають на тренування. Чи не створить цей викуп землі проблем для них, чи вони взагалі потім зможуть потрапити до «Інваспорту»? Бо одна справа — мати землю в оренді, а інша — стати її власником. Адже проходити комусь по своїй приватній землі можна й заборонити. Де саме проходитиме та межа? Мабуть, треба ще довивчити це питання, а вже потім виносити його на сесію.

Володимир Мурін, заступник директора «Інваспорту»:

— Ми справді маємо два заїзди. Один — до головного входу на вул. Поштовій, а інший — з вул. Симона Петлюри. З боку ресторації «Сім п`ятниць» розташовано господарський двір «Інваспорту», куди уже багато років заїжджає наш службовий транспорт та інватаксі. Так само ним користуються і спортсмени на візках, і незрячі. Бо ж Поштова офіційно є пішохідною зоною, хоча на ній і розташована невелика парковка. Так що цей заїзд до задніх дверей через госпдвір для нас дуже важливий. Сподіваємося, що продаж землі підприємцю не зачепить нашу ділянку або що новий власник не поставить на тій дорозі шлагбаум.

Сергій Крилов, підприємець:

— Можу запевнити, що спортсменам немає чого хвилюватися. Йдеться суто про земельну ділянку під «Сімома п’ятницями» і не більше. Як я можу комусь щось заборонити? Просто деякі депутати мають у цій ситуації свій інтерес і хочуть створити скандал на порожньому місці.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також