Чи подарує Рівне квартиру за трійню?

2990 0

Ми у соцмережах:

Чи подарує Рівне квартиру за трійню?

У подружжя Ольги та Віталія Швагрунів ще 12 червня торік народилося одразу троє дітей — Ярослав, Данило та Марк. І тепер родина розраховує на те, що місто подарує їй квартиру. Бо таку практику в Рівному запровадили багато років тому. Однак в цьому випадку невідомо, чи стануть молоді батьки новоселами.

Наталія Марщівська, начальниця відділу обліку та розподілу житла міськвиконкому:

— За умовами цієї програми, отримати квартиру від міста мають право саме ті батьки, котрі на момент народження трійні були зареєстровані на території нашої громади щонайменше один рік і перебувають на квартирному обліку. А родина Швагрунів на момент народження дітей одного року реєстрації ще не мала. Але за документами батьки працювали і вчилися у Рівному, а не тільки що приїхали. Мама працювала на льонокомбінаті, винаймала квартиру... Міські депутати можуть зробити виняток і рішенням сесії міської ради придбати житло за кошт міського бюджету. Є звернення цієї сім’ї до депутатів. Нині проєкт рішення перебуває на розгляді постійних депутатських комісій.

Та схоже, назбирати депутатську підтримку молодій родині буде нелегко. Під час розгляду питання на комісіях міські обранці занепокоїлися: раптом вагітні трійнями почнуть масово переїжджати до Рівного, щоб отримати житло?

Юрій Осіпчук, голова постійної депутатської комісії міської ради:

— Я не проти, щоб ця сім’я отримала квартиру. Але я розумію, чим це повернеться в подальшому. Просто будуть приїжджати і після першого УЗД, яке підтвердить три плода, будуть реєструватися, і ми уже відмовити не зможемо. Депутати підтримають, всі це розуміють — це популістичне рішення.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також