Чиновниця хоче, щоб люди активніше обрали собі лікарів

844 0

Ми у соцмережах:

Керівники Острозького та Гощанського районів закликають мешканців до підписної кампанії

Активізувати кампанію «Обери свого лікаря» та максимально бути готовим до фінансування Національною службою здоров’я України. На цьому наполягає заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Вона стурбована низьким рівнем підписаних декларацій між лікарем та пацієнтом в окремих районах та громадах Рівненщини. Приміром, у Тараканівській ОТГ підписали декларацій трохи більше як з 28% жителів, у Боремельській та Миляцькій громадах лікарі попрацювали з понад 30% мешканців. У Вараші ситуація вкрай критична – лише 2% укладених договорів.

Водночас, є райони та об’єднані територіальні громади, з яких варто брати приклад. Позицію лідера впевнено і упродовж тривалого часу утримує Гощанський районний ЦПМСД - близько 70% декларацій. У Дубровицькому районному ЦПМСД – понад 65%, а у Дубенському близько 62% оформлених угод. Немовицька, Клесівська та Локницька громади невдовзі перетнуть 90%-й показник.

Майже 65% декларацій вже є в активі ЦПМСД «Північний» у Рівному. До 60%-го показника підбираються у «Ювілейному» та трохи менше в «Центральному» ЦПМСД.

Прес-служба РОДА повідомляє, що на Рівненщині вже є понад 630 тисяч підписаних декларацій. І на тлі областей–сусідок вона виглядає непогано. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також