Чистив колонку – залив газопровід

Житель с. Підлужжя, що на Костопільщині, після самовільного ремонту газового водонагрівача і неправильного його підключення, залишив сусідів без газопостачання.

1 хв. читання

Бригаду аварійно-диспетчерської служби АТ “Рівнегаз” викликали потерпілі. Після обстеження газовики виявили, що залиті не тільки внутрішньобудинкові мережі, а і підземний газопровід.

У результаті грубого порушення Правил безпеки систем газопостачання працівники АТ «Рівнегаз» склали акт про порушення, демонтували лічильник та опломбували газопостачання квартири.

– Вкотре застерігаємо споживачів від самовільного втручання в систему газопостачання! – кажуть в АТ «Рівнегаз». –  Якщо Ви плануєте встановити чи замінити газове устаткування – зверніться до Клієнтського простору 104.ua. АТ «Рівнегаз» має усі необхідні дозвільні документи на виконання таких робіт, кваліфікованих працівників та відповідне обладнання. 

Поділитися цією статтею