Чіткість і конкретність - головне сьогодні: астропрогноз на 17 липня

363 0

Ми у соцмережах:

Чіткість і конкретність - головне сьогодні: астропрогноз на 17 липня

Будь-які неясності й невизначеності викликатимуть роздратування: і ваше, і навколишніх.

 Овен

Ви відчуватиме, що неспроможні вплинути на обставини, а тим більше змінити їх у потрібний бік. Краще налаштуватися на це заздалегідь, тому що інакше весь день може минути під знаком підвищеної дратівливості й невдоволення. Фінансовій кризі нарешті настав кінець.

Телець

Ховати голову в пісок і намагатися стримувати свої пориви навряд чи вийде, почуття раз у раз будуть наполегливо нагадувати про себе, намагаючись вирватися назовні. Найкраще, що можуть сьогодні порадити зірки, - це знайти почуттям безпечний громовідвід.

Близнята

Сьогодні у вашій душі романтичність чудесним чином буде уживатися з практичністю і ощадливістю. В яких би хмарах сьогодні ви не витали, в голові буде сидіти уважний бухгалтер з великим калькулятором. Цей бухгалтер і не дозволить вам наробити дурниць.

Рак

Ви можете з головою поринути в атмосферу інтриг, чуток і пліток. І навіть не помітите, як станете рознощиком не дуже достовірної інформації. Ситуація з грошима на межі, потрібно виходити з кризи. Творчі люди здивують своїми геніальними ідеями.

Лев

Сьогодні вас будуть раз по раз долати гострі напади самоїдства і самокопання. Думки будуть повертатися до невтішного вердикту: треба було зробити інакше і сам винен. Постарайтеся не надто захоплюватися самобичуванням. Достатньо просто зробити висновки на майбутнє.

Діва

В душі у вас прокинеться активний теоретик, проте розбудити практика у нього не вийде. Весь день ви ризикуєте провести в нескінченних роздумах про те, що, як і в якому порядку вам слід робити. Не намагайтеся одночасно вирішити матеріальні й побутові проблеми.

Терези

Весь день ви намагатиметеся тримати себе в руках, не реагуючи на прикрі непорозуміння. А їх, обіцяють зірки, буде багато. У всіх проблемах винні ви самі. В коханні зайво суворі з партнером, у побуті легковажні, а у фінансах марнотратні.

Скорпіон

Сьогодні спроби звалити на вас будь-які справи, що не входять у коло ваших прямих обов'язків, ні до чого не приведуть. Та й до своїх обов'язків ви будете ставитися не надто відповідально. Потрібно відмовитися від шкідливої їжі – організм  протестує

Стрілець

Гроші є, бажання з’явиться – настав час змінити щось у своїй оселі. Почніть з детального планування. Бажано порадитися з сім’єю, інакше потім нарікань не оберешся. Літо перевалило за екватор, пора відпочити. Влаштуйте хоча б турпохід вихідного дня.

Козеріг

Всі думки і плани будуть відрізнятися надзвичайною глибиною і яскравістю. День обіцяє подарувати чимало щасливих хвилин тим, хто володіє творчою фантазією. Про свої почуття розкажіть коханій людині справами, а не лише обіцянками.

Водолій

День обіцяє минути спокійно, але тільки спокій цей буде удаваним. Насправді вам просто захочеться на деякий час відмахнутися від проблем, пов'язаних з фінансами або роботою. Але не треба забувати, що проблеми при цьому нікуди не зникають.

Риби

Сьогодні у вашій душі вируватимуть неабиякі пристрасті. Не варто намагатися заганяти свої емоції вглиб. Переглянувши своє ставлення до деяких речей, зрозумієте, що поводилися не зовсім правильно. Не заганяйте себе фізичною роботою, всього не переробиш.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також