«Чого ви кричите?»: рівненські депутати тільки почали сесію, як вже посварилися і взяли перерву

2363 0

Ми у соцмережах:

«Чого ви кричите?»: рівненські депутати тільки почали сесію, як вже посварилися і взяли перерву

Засідання мало розпочатися ще об 11-ій.

Сьогодні обранці рівнян мали би розглянути сотні питань, що стосуються життя міста. Але до основної роботи депутати так і не приступили. Адже досі не затвердили порядок денний - довго сперечалися.

 - Ми постали перед проблемою, що часом не можемо зібрати постійні комісії у повному складі, - пояснює колегам міський депутат Василь Харковець.

Оскільки через відсутність членів комісій з тих чи інших причин не завжди вдається зібрати кворум, тож не всі питання вдається розглянути перед сесіями. А якщо депутат не відвідує певної кількості засідань, то його можуть і відкликати.

- Або працюємо, або беремо перерву і доходимо правильного законного рішення, - запропонував голова ОВА Віталій Коваль.

- Є ініціатива від тих депутатів, чиї права обмежено. Потрібно внести зміни в регламент, а ці зміни блокуються, - каже міський голова Олександр Третяк. - Це дало би можливість долучатися онлайн тим депутатам, які зараз перебувають в лавах ЗСУ.

Після обміну "люб'язностями", хто на кого не має права кричати і кому треба проявити толерантність, депутати все ж взяли перерву.

Хоча сесія, нагадаємо, мала повноцінно стартувати об 11-й годині, але затрималася спочатку через засідання комісій, а згодом роботу в сесійній залі загальмували суперечки.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також