![Чоловіча команда БК «Рівне» перемогла супротивників зі Львова](/img/650/cholovicha-komanda-bk-rivne-peremohla-lvivskiy-klu_20220116_6170.png)
Баскетбольний клуб «Рівне» переміг в іграх західноукраїнського дербі проти БК «Львівська політехніка».
Обидва поєдинки відбулися у спорткомплексі ДЮСШ №4.
Це були перші домашні матчі рівненських баскетболістів за останні два місяці. Перша гра відбулася у суботу, 15 січня, і завершились рахунком 88:55. Результат другої гри - 96:72 на користь місцевої команди.
- Коли на табло була різниця в 30 очок, вболівальники почали засинати. Але наприкінці було трохи такої сумбурної гри. Нас всіх чекає багато роботи: як на молодих, так і не дуже. Будемо готуватися, і я сподіваюся на добрий результат, – прокоментував результати гри тренер БК «Рівне» Михайло Переверзій, повідомляє «Суспільне».