Чоловік у Рівному порівняв бойового медика з героїнею російського серіалу

934 0

Ми у соцмережах:

Чоловік у Рівному порівняв бойового медика з героїнею російського серіалу

У Рівному чоловік зняв на відео через вікно маршрутки бойову медикиню Ірину Приходько, а потім порівняв її з героїнею російського серіалу «Не родись красивой» Катею Пушкарьовою.

Свій ролик чоловік супроводжував пісенькою з того самого серіалу «Нє смотрі ти по сторонам…», а відео розмістив у телеграм-каналі, повідомляє «Суспільне».


- Я подивилася на сторінку автора відео. Був один ролик з посередньою кількістю переглядів, і він його перезалив через певний час. Відео було підписане: «Виставлено з розважальною метою, не хочу нікого образити». Питання – розважатися над чим: що я в шапочці чи в окулярах? Людина три години їхала зі мною в маршрутці. Людина не спромоглася зі мною порозмовляти, познайомитись, як максимум – запитати дозвіл, чи можна мене виставити на його сторінці. На мені не написано, що я бойовий медик, на мені просто написано, що я жінка. Я собі не ставлю за мету комусь подобатися. Це не дає права нікому з мене знущатися, виставляти мене на розвагу для інших, – наголосила Ірина.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також