Чоловік, який у Рівному самостійно висадив більше 200 дерев, просить їх не ламати.

616 0

Ми у соцмережах:

Чоловік, який у Рівному самостійно висадив більше 200 дерев, просить їх не ламати.

До нашої редакції із проханням звернувся рівнянин Олександр (чоловік відмовився оприлюднювати його прізвище).

За його словами, будучи на пенсії, у вільний час він велосипедом долає 20-60 кілометрів шляху, щоб добратися до лісів, що ростуть неподалік Рівного. Там Олександр викопує молоденькі сажанці різних дерев, які велосипедом привозить до міста:

- Дерева самостійно насіваються та ростуть майже один біля одного. Через таку близькість половина із них пропаде. Оскільки мені болить проблема масової вирубки лісів в Україні та на Рівненщині, то я самостійно викопую молоденькі клени, дуби, сосни та липи і везу їх до Рівного. У нашому місті дерев не вистачає, і це видно. Тому я на порожніх місцях: чи то на клумбах, чи то біля будинків - висаджую сажанці. Якось під час того, коли я садив дерево, до мене підійшла молода сім’я. Під час розмови з’ясувалося, що вони із Дніпра і в них там така ж проблема із нестачею дерев у місті. Коли люди дізналися, що я не комунальник і саджу дерева самостійно, то подякували мені. Загалом я уже посадив у Рівному більше 200 дерев.

Однак пану Олександру дуже болить, коли його працею нехтують люди. Адже чимало дерев хтось викопує чи просто ламає.

- Нещодавно я посадив хороший дуб. Однак через кілька днів, проходячи повз це місце, побачив, що його вершечок хтось обламав. Мабуть, це зробив якийсь перехожий. Більше за все, що дерево тепер всохне, а моя праця була марною. Тому прошу в мешканців Рівного любити дерева і не нищити їх, - додав Олександр.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також