Чоловіки змагались на турнірі, чиї крашанки найміцніші

1511 0

Ми у соцмережах:

Чоловіки змагались на турнірі, чиї крашанки найміцніші

У селі Вичівка Зарічненського району відбувся традиційний турнір з побиття пасхальних яєць-крашанок, присвячений пам’яті спортсмена Олексія Місюри.

Вранці біля місцевого храму зібралися охочі позмагатися у міцності своїх пасхальних атрибутів, повідомляє газета "Полісся". Регламент заходу дотриманий безумовно та принципово: реєстрація, членські внески, жеребкування, змагання, призовий фонд, оголошення переможців, нагородження, передача вибитих крашанок в місцевий будинок престарілих, а насамкінець - покладання квітів на могилу Олексія Місюри.

У змаганнях взяли участь 16 учасників. До слова, найменшому з них лиш дев’ять років! Найміцніші крашанки виявились у Івана Савчука, відповідно він зайняв почесне перше місце. Друге місце – Володимир Сергійчук, третє – Олег Войтович. Серед учасників були мешканці Рівного, Києва та навіть далекої Одеси. Майстер-класи по визначенню міцності яєць, ретельна підготовка до участі, повні кишені крашанок у кожного учасника, позитивна енергетика, шалений драйв, чудовий настрій, купа жартів та запальних емоцій – такі складові турніру, що носить символічну назву «Токар». 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також