Чому дешеві вхідні двері обходяться нам занадто дорого

1394 0

Ми у соцмережах:

Чому дешеві вхідні двері обходяться нам занадто дорого

Ремонт будь-якого помешкання - у новобудові чи на вторинному ринку - вимагає достатніх вкладень грошей. У зв'язку з цим покупець часто віддає перевагу виробам нижчої вартості, забуваючи при цьому, що “скупий платить двічі, а то й тричі”.

Як часто ви міняєте двері у своїй квартирі?

Звичайно, на деяких покупках можна заощадити, однак встановлювати вхідні двері обов'язково потрібно якісні та надійні. Адже від цього залежить ваш подальший комфорт і затишок.

До речі, як часто ви робите ремонт у квартирі? Щонайменше кожні 10 років, а то й рідше. А як часто ви міняєте вхідні двері? Залежить від якості товару. Деякі виробники броньованих дверей, з метою зниження їхньої вартості й підвищення своєї конкурентоспроможності, навмисно випускають вироби невисокої якості, економлячи на вихідних матеріалах і комплектуючих та замках. При цьому вони керуються тим, що не кожен споживач на момент купівлі зможе об'єктивно оцінити рівень споживчих властивостей дверей через відсутність професійних знань у цій галузі.

Тут варто, зокрема, зазначити, що ресурс експлуатації якісних сертифікованих дверей має бути не менше 15-20 років, а у разі встановлення дешевих китайських або вітчизняних аналогів ризик знову повернутися до питання заміни дверей через 2-3 роки або жити з неякісними дверима і миритися з цим занадто великий.

Тому будь-яка розсудлива людина, купуючи “для себе”, безумовно, має віддавати перевагу якіснішій продукції, яка радуватиме її саму та її оточення як бездоганним зовнішнім виглядом, так і безвідмовною експлуатацією. Не треба забувати, що двері є ще й одним з основних елементів інтер'єру.

Стиль, комфорт і безпека вашого дому

Ще якихось десять років тому вхідні двері сприймалися як окрема частина інтер'єру, а в сучасному дизайні - важлива його частина. Навіщо ставити двері як у всіх? Адже кожен будинок чи квартира мають індивідуальний стиль. Все для своєї оселі ви обираєте з любов'ю для зручності й комфорту. Зробіть і вхідні двері частиною вашого особливого “світу”, не схожого на інші.

Але водночас вхідні двері повинні також відповідати високим вимогам безпеки і сприяти скороченню витрат на енергоресурси завдяки високим показникам тепло– і шумоізоляції.

Всім цим критеріям відповідають двері виробництва рівненського заводу металовиробів “Сталь-М”. Минулого місяця підприємство вчергове підтвердило високий клас своєї продукції, отримавши сертифікат, який підтверджує якість українських дверей і відповідність європейським стандартам захисту від злому.

Фірмові магазини “Сталь-М” готові запропонувати двері у різних цінових категоріях 3-го та 4-го класу зламостійкості відповідно. Додатковим аргументом для придбання дверей 4-го класу є також наявність сертифіката цієї продукції на кулестійкість.

Також під час виготовлення дверей компанія “Сталь-М” використовує свій багаторічний досвід і технології протипожежної продукції, додаючи вхідним дверям протипожежних властивостей. 

На вас чекають у фірмових магазинах“Сталь-М” в Рівному:

вул. Соломії Крушельницької, 77 (навпроти Покровського собору) та вул. Київська, 67 (ТЦ “Арена”, приміщення супермаркету “Торба”).

Більше інформації на сайті: http://stal-m.ua

Довідки за телефонами: (096) 630-69-03, (067) 360-43-44.

На правах реклами

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також