Чому гідронасоси вигідно купувати саме в «Гідравлік Майстер»?

420 0

Ми у соцмережах:

Чому гідронасоси вигідно купувати саме в «Гідравлік Майстер»?

«Гідравлік Майстер», що є офіційним дилером європейських виробників, пропонує купити гідронасос в Україні на спеціалізованому сайті.

«Гідравлік Майстер», що є офіційним дилером європейських виробників, пропонує купити гідронасос в Україні на спеціалізованому сайті. Гідравлічні насоси від HYDRAULIC.UA якісні та надійні, зроблені з високотехнологічних матеріалів. Асортимент широкий, ціни помірні. На кожний виріб дається гарантія.

Гаразд, все зрозуміло. Але пересічний покупець напевно подумає щось на кшталт: «Зараз всі кажуть, що вони кращі. Чому купити гідравліку треба саме в цій компанії?»

Чому вигідно купувати в «Гідравлік Майстер»?

Як відомо, кожна людина дбає «про своє» та шукає власної вигоди і нічого поганого в цьому немає. Просто відповідь на запитання «Чому брати насос гідравлічний треба саме в Гідравлік Майстер?» будемо розглядати тільки з цих позицій:

  1. Компанія є офіційним дилером. Отже, немає ніяких посередників, покупець не буде віддавати «зайві» гроші невідомо за що.
  2. Після укладання договору з виробником реалізатор повинен, і це юридично обумовлено, дотримуватись його цінової політики. Отже, не може бути мови про якесь бажання власноруч підвищити вартість товарів для збільшення рентабельності своєї фірми. Ні, ціни не «найнижчі» вже хоча б тому, що насправді гарні речі просто не бувають дуже дешевими. Але вони цілком помірні.
  3. Договори укладаються не аби з ким, а з провідними виробниками. Вони довгий час на ринку гідравліки, мають високе реноме та всіляко підтримують його. Адже відомо, що втратити репутацію легко, а потім відновити дуже складно. Це, а ще конкурентна боротьба забезпечує високу якість та надійність товарів, повну функціональність та вироблення їх з найкращих матеріалів. Ніякого контрафакту, всі моделі сертифіковані та на 100% оригінальні. Отже, вони будуть рідше виходити з ладу, покупець менше витрачатиме в процесі експлуатації.

  1. Дилер далеко не перший рік на ринку збуту гідравлічного обладнання. Фірма з самого початку створювалась надовго. Це не якась «одноденка» з незрозумілою ціновою та кадровою політикою. Тут гарантовано якісний сервіс, кваліфіковані консультації, розуміння того, що щира турбота про клієнта важлива ніж зароблені гроші. Не вірите? Дарма, бо така турбота призводить до ще більших грошей (в цьому теж немає нічого поганого, будь-яке підприємство створюється для отримання прибутку). А замовнику не лише приємно, а й корисно.
  2. Найкраще співвідношення «ціна – якість».
  3. Асортимент покриває 99,5% номенклатури.
  4. Працює дисконтна система (додаткова економія!).
  5. Термін повернення товарів підвищено з 14 до 30 днів (гарантія того, що гроші не будуть витрачені марно).
  6. Замовлення від 2000 грн доставлять безкоштовно.
  7. І наостанок … а що, перелічених вище плюсів не досить, щоб купувати саме в «Гідравлік Майстер»?

Ми запрошуємо придбати гідронасоси на сайті HYDRAULIC.UA. А раптом десь є ще краще? Можливо, але навіщо шукати, втрачати час, коли тут вже все знайдено і все вигідне?


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також