Чотири медалі на п’ятьох

2924 0

”Золото», «срібло» та дві «бронзи» здобули юні рівненські кікбоксери на чемпіонаті України за версією WAKO, що завершився у Хмельницькому. Сергій Рачинець з млинівського клубу «Титан» (тренер — Юрій Смолярчук) став чемпіоном. Олександр Кузьмінець виборов друге місце, а Олександр Голюх — два третіх.

”Золото», «срібло» та дві «бронзи» здобули юні рівненські кікбоксери на чемпіонаті України за версією WAKO, що завершився у Хмельницькому. Сергій Рачинець з млинівського клубу «Титан» (тренер — Юрій Смолярчук) став чемпіоном. Олександр Кузьмінець виборов друге місце, а Олександр Голюх — два третіх. Останні двоє є вихованцями рівненського центру «Будокан», до змагань їх готували Олег Герман та Юрій Марчишин. Також до Хмельницького їздили Владислав Жовтанюк та Даніель Сень, які стали п’ятими. За словами старшого тренера збірної області з кікбоксингу Ростислава Саєнка, змагання були дуже високого рівня, участь у чемпіонаті брало понад 700 спортсменів, у кожній категорії мінімум 20 учасників, а тому кожну медаль довелося виборювати у надважкій боротьбі.