Чотири поверхи у центрі Рівного готові віддати інвестору

1569 0

Ми у соцмережах:

Довгобуд на вул. Драгоманова

Влада Рівного планує віддати у приватні руки чотири з шести поверхів недобуду на вулиці Драгоманова. Зводили будівлю для потреб колишньої поліклініки №2, проте таке велике приміщення медикам стало непотрібним, і вже кілька років добротна і майже завершена будівля стоїть із повибиваними вікнами.

Володимир Хомко, міський голова:

Для медзакладу залишимо два поверхи, а решта місту не потрібні. На мою думку, потрібно підписати договір приватного партнерства з якимось інвестором. Хай він віддасть місту два поверхи, а в чотирьох сам господарює. Але проблема, що біля цього будинку немає місця для стоянки. Якщо робити якісь офісні приміщення, то потрібно думати, де залишати автомобілі. Той, хто дозволив це будівництво, дуже прорахувався.

Віктор Іськів, начальник міського управління охорони здоров’я:

Шестиповерхову будівлю колись почали зводити, опираючись на старі норми, які передбачали окремий кабінет для кожного лікаря. Нові санітарні норми передбачають, що в одному кабінеті має працювати два лікарі. У ПМСД «Центральний» є кабінети, в яких приймають і по три медики, але центру потрібно небагато місця для розширення — максимум поверх-два.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також