Чудо в Сарнах: з-під кранів потік чай (ФОТО)

1923 1

Жителі міста Сарни скаржаться на якість питної води, яка подається в їхні домівки централізовано. Кажуть, що так триває вже кілька днів.

 «Сарни вул. Матросова , ось така водичка, готовий чай тільки цукру додати. А у вересні знов кажуть тариф піднімуть», - пише Віктор Дриганець у соціальній сережі фі демонструє фото на підтвердження своїх слів.

В коментарях до його посту сарненчани пишуть, що така ж ситуація й на інших вулицях міста, наприклад, на Широкій та Толстого. Жовта вода з крану тече й у Вараші. Споживачі звинувачують в в цьому Сарненський водоканал. Мовляв, комунальне підприємство має відповідати за якість централізованого водопостачання.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Яна 07:46, 29.07.2018

    В Дубровиці майже кожного дня відключають воду, буває що нема по пару разів на деню, буває, що немає по декілька днів( і це на повному серйозі ). Оголошення не пишуть, не повідомляють, про те,що води не буде дізнаєшся від людей по дорозі в магазин або на ринок. А отака вода порівняно з Дубровицькою, яка тече після включення, це сміх людський. Тут в 1000 раз грязніша. І це я знову говорю на првному серйозі.

Залиште вiдповiдь

Читайте також