Рівне хоче заробляти на дітях з сіл, які відвідують міські дитсадки

982 0

Ми у соцмережах:

Рівне хоче заробляти на дітях з сіл, які відвідують міські дитсадки

Міська влада більше не думає про те, як заборонити відвідувати дитячі садки у Рівному малюкам з прилеглих сіл. Навпаки, тепер міркують, як на цьому зробити — за одну дитину сума компенсації може становити до 30 тисяч гривень на рік. Минулої зими таких дітей загалом було 56, зокрема, з Великої Омеляни, Шпанова, Корнина, Городка.

Тим більше, що Рівне саме платить Білій Криниці — за те, що в сільському садку доглядають дітей військовослужбовців з міста, які завозять їх дорогою на службу. Остаточне рішення про те, як просити компенсації за немісцевих дітей у рівненських садках, приймуть на сесії.

Богдан Турович, керівник міського управління освіти:

— Потрібно укладати угоди про міжбюджетні трансферти між громадою Рівного і тими громадами, діти яких виховуються в дитсадках міста. Винятком можуть бути сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, а також деякі інші категорії. А також якщо батьки мають статус внутрішньо переміщеної особи, служать у військових формуваннях чи хтось з батьків працює у Рівному і сплачує тут податки.

Богдан Турович визнає, що громади можуть і відмовитись укладати договори, і на це «санкцій» в міської влади немає. Очевидно, це має бути на рівні переговорів міського голови з головами територіальних громад.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також