Чужим в Зорю в’їзд заблоковано

1603 0

Ми у соцмережах:

Чужим в Зорю в’їзд заблоковано

Три контрольно-пропускних пункти через спалах коронавірусу встановили у селі Зоря Рівненського району. Десять інших в’їздів та виїздів заблоковано. В’їжджати в село можуть тільки його жителі. Станом на ранок 29 квітня у Зорі виявлено 39 інфікованих. Обласна влада пов’язує цей спалах з недотриманням обмежувальних заходів на Великдень.

Петро Левчук, голова Рівненської РДА:

— У селі Зоря мешкає 5300 жителів. Тут є 18 торгових точок, де можна придбати харчові продукти. Є два аптечних кіоски. В’їзд дозволено тільки жителям села. З 20-ї години до восьмої години ранку заборонено пересування жителів та транспорту. Рекомендовано об’їзд населеного пункту, у разі неможливості буде забезпечено транзит без зупинок через село. При пересуванні вулицями населеного пункту місцевими жителями дистанція між ними має бути 2-3 метри. За цим наглядають патрулі нацгвардійців та поліцейських.

Ігор Тимошенко, заступник голови Рівненської ОДА:

— Четверо хворих із села Зоря — у лікарні в стані середньої тяжкості, інші на самоізоляції. Вчора (29 квітня. — Ред.) була нарада із керівниками 12 великих підприємств, що працюють у Зорі, та тих, які мають багато працівників з числа місцевих жителів. Було досягнуто домовленості, щоб підприємства працювали і надалі, будуть сформовані списки працівників, виїзд за межі села буде здійснюватись на визначеному транспорті. Всі списки будуть на постах, і таким чином ми збережемо робочі місця і не дамо зупинитись підприємствам.

Щодо джерел спалаху в Зорі, то те, що відбувається, є наслідком недотримання карантинних умов при підготовці і святкуванні Великодніх свят, здійснення служінь у храмах.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також