CleverCart - запуск простого конструктора сайтів для продажу товарів через соціальні мережі

384 0

Ми у соцмережах:

CleverCart - запуск простого конструктора сайтів для продажу товарів через соціальні мережі

Ми з радістю оголошуємо про запуск CleverCart - нового, простого конструктора сайтів, який допоможе розпочати онлайн-продажі через Instagram, Facebook та TikTok.

Переваги конструктора CleverCart

CleverCart створений для малого та середнього бізнесу, який прагне легко і швидко створити красивий та функціональний сайт-вітрину. Завдяки нашій платформі не потрібні спеціальні знання програмування або веб-дизайну.

Ось лише деякі з переваг CleverCart:

  • Створіть свій сайт-вітрину без жодних платежів.
  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс drag-and-drop дозволяє легко створювати сторінки, додавати товари та налаштовувати дизайн.
  • Зберіть свій сайт за лічені хвилини, не витрачаючи час на складні налаштування.
  • Вибирайте з безлічі готових шаблонів, які підходять для будь-якого стилю та виду бізнесу.
  • Інтегруйте свій сайт з Instagram, Facebook та TikTok, щоб продавати товари безпосередньо через свої профілі.
  • Приймайте платежі за допомогою надійних платіжних систем, таких як Apple Pay, Google Pay.
  • Сайт буде чудово виглядати та працювати на будь-яких мобільних пристроях.
  • Відстежуйте продажі, трафік та поведінку клієнтів, щоб приймати кращі бізнес-рішення.
  • Наша команда завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями.

Для кого створений CleverCart

CleverCart стане незамінним помічником для власниць інтернет-магазинів, які прагнуть продавати свої товари та послуги найширшому колу споживачів. Цей інструмент дозволяє хендмейд-майстрам ефективно демонструвати та продавати свої унікальні творіння в онлайн-просторі.

Фрілансери знайдуть у CleverCart зручний спосіб пропонувати свої послуги та легко отримувати замовлення. А для підприємців цей інструмент допоможе створити привабливий сайт-вітрину, що стане обличчям їх місцевого бізнесу в інтернеті. CleverCart робить процес ведення бізнесу онлайн простим і доступним для кожного.

З конструктором можна розширити свою аудиторію та продавати товари та послуги не лише у місцевому магазині, але й мільйонам людей по всьому світу через Instagram, Facebook та TikTok.

Історія успіху користувачів CleverCart

CleverCart відкриває нові горизонти для підприємців у різних сферах. Власниця магазину одягу використала цей інструмент для збільшення онлайн-продажів, що призвело до зростання на 50% за перші три місяці.

Майстер хендмейду знайшов у CleverCart зручний спосіб для продажу своїх унікальних виробів, що допомогло йому розширити клієнтську базу.

Для фрілансера CleverCart став ключем до створення ефективного сайту-портфоліо, який значно збільшив кількість замовлень. Ці історії успіху свідчать про величезний потенціал, який CleverCart відкриває для своїх користувачів.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також