Наразі, щоб дістатися до Києва, рівняни змушені користуватися переважно автомобільним транспортом, який не може забезпечити достатньої мобільності. До обласної ради надходять численні звернення від мешканців Рівненщини з проханням вирішити цю проблему.
«На сьогодні між Києвом і Рівним курсує поїзд 097/098 Київ – Ковель, час у дорозі якого – майже 6 з половиною годин. На думку мешканців області, існує нагальна потреба у запуску між столицею і Рівним швидкісного денного поїзду типу «Інтерсіті». Адже у столиці працює чимало мешканців Рівненщини, чимало студентів з області вчиться у столичних вищих навчальних закладах, – йдеться у листі. – Наразі у Рівненській області робить зупинку лише один швидкісний поїзд «Інтерсіті» – 743/744 Дарниця – Львів. Причому ця зупинка здійснюється у місті Дубно, яке розташоване більше ніж за 40 кілометрів від обласного центру».
У проекті Державного бюджету на 2021 рік вперше закладено державне фінансування залізничної інфраструктури. Відтак Олександр Данильчук просить вжити вичерпних заходів щодо відкриття маршруту швидкісного поїзда типу «Інтерсіті» між Києвом і Рівним, повідомляє пресслужба облради..






