![Данильчук знову підписав розпорядження про скликання сесії облради](https://rivnepost.rv.ua/img/650/lift-v-oblasniy-radi-zahovoriv-slava-bloku-petra-p20180413_1375.jpg)
Вчора голова Рівненської облради розпорядився скликати чергову сесію – на 16 листопада. Фактично, депутати зберуться на засідання уже за місяць.
У листопаді облрада розглядатиме кадрові питання, зокрема має обрати директорів історико-культурного заповідника в Острозі, станції юннатів та обласного центру фізичного здоров’я.
Також депутати продовжать реорганізовувати комунальні медичні заклади у неприбуткові підприємства, мають вирішити кілька майнових питань та повернуться до змін до бюджету.
На наступну сесію буде винесено і проект рішення екс-радикала Володимира Ковальчука про недовіру голові Рівненської ОДА Олексію Муляренку.