Де можна сховатися від коронавірусу

1057 0

Ми у соцмережах:

Де можна сховатися від коронавірусу

Незважаючи на величезну швидкість поширення коронавірусу, на планеті є ще країни, де не зафіксовано жодного випадку зараження

 

Пандемія коронавірусу охопила практично весь світ. Однак є країни, куди ще не добрався COVID-19. Про країни, де досі не зафіксовано жодного випадку інфікування, повідомляє Кореспондент з посиланням на Associated Press.

 Так, наприклад, деякі країни-щасливчики розміщуються в південній частині Тихого океану. Це Тонга, Кірібаті, Самоа, Мікронезія і Тувалу.

 Видання зазначає, що з початком пандемії в Тонга ще в березні закрили аеропорт і заборонили заходити круїзним лайнерам. Незважаючи на це, влада все одно вводила карантин, у результаті чого просіла економіка країни.

 Постраждали й інші, вільні від інфекції в цьому регіоні країни, оскільки їхня економіка тісно зав'язана на туризмі.

 Не зафіксовано коронавірусу в Антарктиді. Це на сьогодні єдиний не заражений досі континент.

 "Можливо, на Землі немає місця, де люди були б більш пильні в захисті від вірусу. Це пов'язано з тим, що будь-який спалах буде складно контролювати в місцях, де люди живуть у тісноті й де медичні можливості обмежені. Людей, які серйозно хворіють в Антарктиді, зазвичай евакуюють, і це може зайняти кілька днів або навіть тижнів через екстремальні погодні умови", - зазначає видання.

 Північна Корея з населенням більш як 25 мільйонів осіб ще не повідомила про жоден випадок зараження COVID-19.

 Немає жодного зараженого і в Туркменістані, що в експертів, як і у випадку з Північною Кореєю, викликає сумніви. У березні Туркменістан обмежив в'їзд і виїзд з країни і заборонив масові релігійні заходи.

 "Відповідальність за інформування про спалахи лежить на державах-членах, і ми покладаємося на органи охорони здоров'я, які повідомлять ВООЗ про будь-які спалахи", - заявила працівник Всесвітньої організації охорони здоров'я Кетрін Смоллвуд.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також