Декомунізація на Рівненщині: замість стели "Кузнецовськ" з`явився тризуб із кущів

1131 0

Ми у соцмережах:

Декомунізація на Рівненщині: замість стели

На в'їзді в місто Вараш замість стели "Кузнецовськ" (колишня назва міста) висадили тризуб із кущів. Зробили це, щоб завершити процес декомунізації.

На тризуб використали понад 500 кущів самшиту, – повідомляє офіційний вісник Рівненської АЕС, канал "Енергоатом".

Кущі самшиту у вигляді тризуба на в'їзді у місто висадила міська рада разом із лісівниками. Таким чином, за словами депутата міськради Вараша Дмитра Ющука, хочуть завершити декомунізацію.

На те, щоб висадити герб України, використали понад 500 кущів, які щороку потрібно підстригати та підживлювати, – розповів головний лісничий ДП "Рафалівське лісове господарство" Юрій Босик. Доглядати за тризубом будуть комунальники з благоустрою міста.


Що відомо
У травні 2016-го року місто Кузнецовськ змінило назву на Вараш.
Вараш мало назву село, на місці якого виросло місто-супутник Рівненської АЕС. Також у Кузнецовську назву Вараш мав один з мікрорайонів міста.
Під час декомунізації у Кузнецовську навіть хотіли врегулювати це питання таким чином, щоб замість радянського розвідника Миколи Кузнєцова місто називалось на честь загиблого в АТО десантника з Дніпропетровщини Антона Кузнєцова.
Надпис Кузнецовськ демонтували на початку лютого 2021-го року задля виконання закону про декомунізацію. Міський голова  Вараша Олександр Мензул повідомив Суспільному, що знаків Кузнецовськ у місті більше немає. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також