Делегація з Рівненщини працює на українсько-чеському бізнес-форумі

642 0

Ми у соцмережах:

Делегація з Рівненщини працює на українсько-чеському бізнес-форумі

ізнесмени, посадовці та експерти у галузі економіки з Рівненщини беруть участь в Українсько-чеському бізнес-форумі. Масштабна міжнародна подія відбувається нині у Києві.

Чеську бізнес-делегацію, до якої увійшли представники різних секторів економіки, очолив президент Чеської торгової палати Владімір Длоугі. Після пленарної частини, де висвітлюються пріоритетні напрями українсько-чеського співробітництва, відбудуться переговори між представниками ділових кіл двох країн

 Делегацію від області очолив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

- Ми зацікавлені у налагодженні коопераційних стосунків із Чехією, тому будемо переконувати їхній бізнес, що Рівненщина – це сприятливий регіон для інвестицій. У нас є для цього суттєвий ресурсний і виробничий потенціал. Нам потрібні нові контакти, інвестиції та робочі місця, - відзначив Віталій Коваль.

Єдина експозиція на Форумі – від Рівненської області.

Серед учасників делегації від області – представники таких потужних рівненських підприємств як приватне підприємство «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС», ТОВ «РІВЕНЬ ЛТД», приватне підприємство «ВІЛІС», приватна всеукраїнська група компаній «РЕНОМЕ», Міжнародний аеропорт «Рівне», а також керівники Агенції регіонального розвитку Рівненської області та агенції із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів «ІнвестІнРівне».

Пресслужба Рівненської ОДА нагадує, що  до пріоритетних напрямів українсько-чеського ділового співробітництва належать промисловість, традиційна та альтернативна енергетика, енергоефективність та енергозбереження, транспорт, логістика, туризм, сільське господарство.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також