Демонтаж гаражів та кіосків триває. Але вже без Германа

1656 0

Ми у соцмережах:

Демонтаж гаражів та кіосків триває. Але вже без Германа

Знесенням гаражів та інших незаконних споруд у Рівному досі займався заступник голови Віталій Герман, який активно про це звітував у соцмережах. Германа в нову владу не запросили, але демонтаж, розпочатий ним, триває. Одне з перших рішень новообраного міськвиконкому — саме про демонтаж тимчасово зведених споруд. До переліку входить 80 гаражів і 13 кіосків, які незаконно займають земельну ділянку, не сплачують за оренду в міський бюджет.

Більшість кіосків, які підлягають демонтажу, знаходиться на вулиці Театральній, неподалік ринку Дикого. Тут мають знести сім торговельних кіосків. У переліку — дві незаконно діючі автокав’ярні біля ТЦ «Арена», по одній — біля магазину «Сільпо», на Соборній біля будинку №4-А, на Костромській біля будинку №1, а також автопричіп з продажу м’ясної продукції на вулиці Київській біля будинку №77.

Гаражі прибиратимуть з вулиць Волинської Дивізії біля будинків №31 та №9 (14 гаражів), Степана Бандери, 62-А (2 гаражі), Гурія Бухала, 5 (5 гаражів). На Вербовій біля будинку №45 збираються демонтувати 39 гаражів і металевих контейнерів. Ще три демонтують на вулиці Вербовій, 41-А. На вулиці Лесі Українки приберуть один, на Відінській біля будинку №21 — 6, на Генерала Безручка, що біля дитсадка №12 — 9. Також до переліку входять металеві ворота і цегляна перегороджуюча стіна в провулку Робітничому.

Андрій Юрков, заступник начальника управління містобудування та архітектури:

— Всі автомобільні кав’ярні працюють незаконно. Жодна з них не має паспорта прив’язки тимчасової споруди. Це єдиний документ, який дає можливість підключити електроенергію й офіційно працювати. Всі вони підключаються до електроенергії через квартири або до електроопор. Що стосується гаражів, ми реагуємо відповідно до звернень громадян. Що стосується автокав’ярень, то звільняємо насамперед центральні вулиці.

Ми сформували Порядок розміщення засобів торговельної мережі — він включений до переліку питань, які будуть виноситися на сесії Рівненської міської ради. Цим документом передбачено, що всі дозволені на розміщення таких споруд місця будуть розігруватися через Прозорро. Той, хто виграє це місце, звертатиметься в управління архітектури щодо вироблення паспорта прив’язки.

Тим часом демонтовані раніше тимчасові споруди, на які ніхто не пред’явив прав, звезено на територію КАТП-1728 і тресту зеленого господарства. Тож п. Юрков звернувся до виконкому з проханням спростити процедуру утилізації таких конструкцій. Проте, як зазначили деякі члени виконкому, спершу треба вивчити це питання з юридичної точки зору, адже йдеться про приватну власність. Тож поки що процедуру не спростили.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також