Депутат ВР не знайшов 7 тисяч онкохворій і просить у міських депутатів

2516 0

Ми у соцмережах:

на фото депутат ВР від Слуги народу Олександр Салійчук

На розгляд депутатської комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства Рівненської міської ради надійшло звернення від депутата обласної ради Олега Стратюка. В ньому депутат просить виділити кошти для онкохворої рівнянки. Виявилося, що звернення насправді було адресоване депутату ВР Олександру Салійчуку. Це викликало обурення міських депутатів.

 У зверненні йдеться, що до Олега Стратюка звернулася жителька Рівного з приводу надання матеріальної допомоги на лікування раку молочної залози - поліхіміотерапі є дороговартісною, а на її утриманні – двоє малолітніх дітей.

Голова комісії депутат міської ради Юрій Осіпчук зазначив:

-          Депутат обласної ради пробує перекинути відповідальність на нас, маючи набагато більше можливостей. Це надати матеріальну допомогу, розмір якої не обмежується положенням. Також він може скерувати в системне русло вирішення цього питання, направивши звернення через адміністрацію на МОЗ та НСЗУ. Він просто займається «футболом». Ми повідомимо заявниці, що можливості надати допомогу та системно вирішити це питання є в компетенції обласної ради.

Проте виявилося, що своє перше звернення жінка написала до депутата Верховної Ради Олександра Салійчука. При цьому вона просить суму в 7 тисяч гривень.

Член комісії депутат міської ради Сергій Рибачок:

-          В тому, що нам надіслали таке звернення, немає нічого дивного, адже Стратюк – помічник Олександра Салійчука. З чого вони взяли, що ми – підпорядкований ним орган? Він написав, що, мовляв, звертаюся до вас, бо це жителька Рівного. Пропоную відповісти йому, що вона – громадянка України, тому в нього є всі підстави звернутися для вирішення її питання в МОЗ.

Юрій Осіпчук додав, що вже не вперше стикається з тим, що депутат ВР Салійчук відмовляється допомагати матеріально:

-          Я ще був начальником управління, коли сталася одна подія, яка викликає сміх. Депутат Салійчук направив на управління охорони здоров’я звернення про придбання для діагностичного центру чотирьох відер, швабр та інших речей для прибирання. Бо до нього з таким проханням звернувся головний лікар. Це, щоб ви розуміли, рівень роботи депутата Верховної Ради.

Виділення коштів для онкохворої на комісії погодили.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також