Депутата, визнаного винним в корупційних діях, оштрафували

1221 0

Ми у соцмережах:

Депутата, визнаного винним в корупційних діях, оштрафували

Депутат Сарненської районної ради Петро Зембицький вчинив правопорушення, розцінене як прояв корупції: не повідомив НАЗК про надходження великого прибутку. В результаті його судили і покарали… штрафом.

 Працівники Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області довели у суді винуватість одного з депутатів Сарненської районної ради у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Встановлено, що депутат районної ради,  на якого поширюються вимоги Закону «Про запобігання корупції» в частині фінансового контролю, отримав у 2017 році прибуток у розмірі понад 400 тис грн у результаті відчуження 4 об’єктів нерухомості (садовий будинок і земельні ділянки), проте у 10-денний строк не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані.

За вказаними фактами складено та направлено до суду 4 протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані).

Постановою Сарненського районного суду Рівненської області особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, та накладено адміністративне стягнення - 1700 гривень штрафу.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також