Депутатка обласної ради доповідатиме у середу у Страсбурзі

970 0

Ми у соцмережах:

Депутатка обласної ради доповідатиме у середу у Страсбурзі

26-28 жовтня у французькому Страсбурзі відбувається 41-а сесія Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Участь в його роботі бере депутатка Рівненської обласної ради Світлана Богатирчук-Кривко, яка вдруге обрана президентом політичної групи Європейських консерваторів і реформістів (ECR) у Конгресі, до якої входять представники 19 європейських країн. Саме Україна в 2013 році стала засновником цієї політичної групи.

Напередодні відбулося засідання Бюро як керівного органу Конгресу, під час якого Світлана Богатирчук-Кривко взяла участь в дискусії про підвищенні ролі Конгресу у захисті прав місцевого самоврядування. Обмін думками про необхідність змін у зв’язку з актуальними викликами та реаліями ініціював новий президент Конгресу Ліндерт Вербек.

 Сьогодні ж під час пленарного засідання сесії учасники Конгресу працювали над різними питаннями. Зокрема, обговорили проєкти місцевого рівня від молодіжних делегатів, презентації Моніторингу Європейської хартії місцевого самоврядування в різних країнах Європи, порушили проблему міграції та інші.

 27 жовтня Світлана Богатирчук-Кривко виступатиме перед Конгресом з доповіддю про Міжрегіональне та міжкордонне співробітництво задля кращої територіальної інтеграції в Європі, повідомляє пресслужба обласної ради.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також