«Дерева щастя» ростимуть тепер у Радивилові

1133 0

Ми у соцмережах:

«Дерева щастя» ростимуть тепер у Радивилові

50 кущів екзотичної юки, яку ще називають «деревом щастя», цвістимуть на бульварі Черняка. Астрологи запевняють, що юка очищає від негативної енергії, приносить здоров'я, успіх і щастя

Юка хоч і теплолюбива, проте досить міцна й витривала, щоб перенести українську зиму. Стійко витримує зниження температури навіть до -20°С. Тож є впевненість, що ця тропічна рослина досить швидко адаптується і в сезон цвітіння стане справжньою окрасою міста, повідомляє Радивилівська міська рада.

Загалом же, пізня осінь – саме час подбати про весняний та літній дизайн клумб. Щоб і в наступні сезони місто квітнуло та дивувало жителів та гостей ефектними ландшафтними рішеннями, ретельна підготовка проводиться вже тепер. Працівники бригади з благоустрою міської ради Радивилова обрізають відцвілі пагони та стебла, готують до зимівлі рослини з цибулинними та бульбовими кореневими системами. Кожного дня докладається максимум старання й зусиль, щоб Радивилів й надалі відповідав всім характеристикам міста зразкового благоустрою. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також