![Дерев`яну хату на Поліссі гасили дві автоцистерни](/img/650/derevyanu-khatu-na-polissi-hasili-dvi-avtotsistern_20230409_5654.jpg)
Жертв та постраждалих від вогню немає.
Учора по обіді в селі Чудель на Сарненщині горів невеликий житловий будинок. Як розповідають у ГУ ДСНС у Рівненській області, повідомлення на лінію "101" надійшло о 14.04:
- На місце події було направлено чергове відділення рятувальників 8-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Сарни та місцеву пожежну команду с. Чудель. Вогнеборці встановили, що пожежа виникла у дерев'яному житловому будинку розміром 10х10 м. Вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку та оздоблення стін на площі 20 м2 в кімнаті житлового будинку.
Жертв та постраждалих немає. Причина пожежі та розміри завданих збитків встановлюються. До ліквідації було залучено дві автоцистерни та сім рятувальників.
![](/images/340448269_1620050941803406_5225064842375195821_n.jpg)