![Десять стометрових сіток браконьєри збирались встановити на водоймі на Зарічненщині](/img/650/desyat-stometrovikh-sitok-brakoneri-zbiralis-vstan_20220414_2287.jpg)
На водоймі поблизу села Неньковичі Рівненський рибоохоронний патруль вилучив майже кілометр сіток
Вранці на водоймі вони виявили чоловіка, що мав намір здійснити вилов водних біоресурсів з використанням промислового знаряддя лову - сітки, проте завдяки оперативним діям працівників рибоохоронного патруля порушник не встиг завдати збитків рибному господарству.
На браконьєва було складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Дещо пізніше на цій же водоймі було виявлено й безгосподарське майно – сітки у кількості 10 штук довжиною майже 1 км. На місці складено відповідний акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.