![Десятки рівнян дивились великий футбол у центрі міста](/img/650/desyatki-rivnyan-divilis-velikiy-futbol-u-tsentri-_20220930_3278.jpg)
У Рівному відбувся історичний матч рівненського футбольного клубу "Верес" на стадіоні "Авангард".
Оскільки матч Прем'єр-ліги між Вересом та Рухом відбувався без глядачів, то рівняни дивились футбол не на стадіоні, а у центрі міста. На площі Європейській встановили великий екран, тому десятки людей дивились футбол прямо там.
Одразу після завершення матчу люди розійшлися.
Рівняни двічі вели в рахунку, але обидва рази не зуміли втримати перевагу в рахунку в матчі проти львівського "Руху".
Верес - Рух - 2:2 (2:1). Нічия.
Рівняни зібралися у фан-зоні, аби підтримати улюблену команду! Адже вперше за п'ять років на місцевому стадіоні відбувається ОФІЦІЙНИЙ футбольний матч. Фото вболівальників - Рівненської міської ради.