Дев’ять медалей із Севастополя

2045 0

Одну золота, п’ять срібних і три бронзових медалі здобули на Кубку України з армспорту, що завершився у Севастополі, рівненські рукоборці. У підсумку в рівнян четверте командне місце після харків’ян, дніпрян та кримчан.

Одну золота, п’ять срібних і три бронзових медалі здобули на Кубку України з армспорту, що завершився у Севастополі, рівненські рукоборці. У підсумку в рівнян четверте командне місце після харків’ян, дніпрян та кримчан. Єдине «золото» у нашій команді виборов Олег Жох у категорії до 65 кг у боротьбі на ліву руку. На шляху до цього успіху 18-річний студент НУВГП переміг двох призерів чемпіонату Європи. За підсумками Кубка України Олега включено до складу збірної для участі у Кубку світу, що відбудеться 5-6 листопада у Польщі. У разі вдалого виступу він також зможе у грудні поїхати на чемпіонат світу до Лас-Вегасу. Також серед рівнян медалі на Кубку України здобули: Сергій Стасюк, Ольга Барсук, Анастасія Яковчук, Світлана Пилипака, Катерина Зелінська, Наталія Поважук та Віталій Прохоров. — Цей сезон для наших спортсменів вийшов доволі рівним, — говорить старший тренер збірної області з армспорту Олександр Комаревич. — Протягом року на різноманітних чемпіонатах та Кубках України, а також на чемпіонаті Європи рівняни здобули 39 медалей. У підсумку в українському рейтингу наша команда увійшла до четвірки найкращих, що для такої невеликої області, як Рівненська, чудовий результат.