Дев’ять сучасних «швидких» отримала Рівненщина

990 0

Ми у соцмережах:

Дев’ять сучасних «швидких» отримала Рівненщина

Сьогодні ключі від нових автомобілів швидкої допомоги вручили працівникам екстреної медицини Рівненщини.

Два з них – реанімобілі Citroen Jumper типу «С» - придбано у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської через національну платформу United24. Авто слугуватимуть для швидкого й безпечного доправляння хворих до лікарень Рівного. Це високотехнологічні машини, оснащені спецобладнанням. Їх будуть використовувати бригади кардіологічної та інтенсивної терапії.

Ще сім «швидких», закуплених МОЗ за кошти держбюджету, поїхали у регіональні станції екстренки – Смигу, Вербу, Рафалівку, Дубровицю, Костопіль, Мізоч та Дядьковичі. Автомобілі Citroen Jumper типу «В» відповідають усім вимогам та оснащені необхідної апаратурою.

Ключі від чергової партії автомобілів швидкої допомоги представникам "екстренки" вручили начальник ОВА Віталій Коваль та керівник облради Андрій Карауш.

- Попри війну, автопарк рівненської "екстренки" цього року поповнився 22 "швидкими". Це значить, що ще більше життів буде врятовано. Це значить, що медична допомога стала ще ближчою до громадян. І це значить, що перемога точно буде за нами. Адже медичні герої щодня, кожен на своєму місці, роблять все, аби її наблизити, - зазначив Віталій Коваль. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також