Директор медколеджу заявив, що звітувати на сесії облради не буде, бо «ЗМІ оприлюднять»

1906 0

Ми у соцмережах:

На сесійному засіданні Рівненської обласної ради 27 липня мав би звітувати про свою діяльність директор Рівненського медичного коледжу Ростислав Сабадишин. Проте, замість готуватися до звіту, надіслав лист в облраду, що на цій сесії розповідати про зроблене не хоче.

Проект рішення про звіт п.Сабадишина подав депутат-«батьківщинівець» Владислав Сухляк. Зазначає, що хотів би почути, що директор зробив у медколеджі за майже 20 років на посаді.

На відміну від керівників інших комунальних закладів облради, Ростислав Сабадишин не має контракту, який би обмежував у часі його перебування на посаді, а працює безстроково. Цього року всі активно обговорювали зарплату директора медичного коледжу, яка виявилася значно вищою навіть за зарплати ректорів медичних університетів країни.

У листі до облради Ростислав Сабадишин просить перенести його звіт на наступну сесію, бо зараз – вступна кампанія.

- Звітування про зроблену роботу зазвичай супроводжується активним публічним обговоренням, яке в подальшому висвітлюється засобами масової інформації. У більшості випадків місцеві ЗМІ оприлюднюють результати звітування суб’єктивно, акцентуючи увагу на прорахунках у роботі. Такий фактор вкрай негативно впливає на вступну кампанію, - зазначив п.Сабадишин. 

Сьогодні на засіданні медичної комісії облради п.Сабадишина депутати переконували, що прозвітувати буде краще, аніж відмовитися. Директор медколеджу попередньо погодився.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також