Директор парку погрожує рівнянці судом через пост у Facebook

7563 15

Рівнянка Ольга Віюк писала на своїй персональній сторінці у Facebook про те, що у парку ім. ,Шевченка зламався атракціон.

Жінка припустила, що він не витримав ваги снігу. Відреагувавши на нього, директор парку Андрій Черепанов пообіцяв з рівнянкою судитися. Його обурив не так допис, як коментарі під ним.

Згідно з його листом, вона має спростувати свої коментарі не пізніше одного робочого дня. Бо, нібито, те, що вона написала під постом, кидає тінь на працівників парку.
 
Окрім того, очільник парку вважає, що в її дописі дужки «)))» є елементом насміхання над його працівниками.

На його лист відреагувала журналістка Вікторія Мамотюк:

- Смішний дядько (Андрій Черепанов. – Прим.ред.). Хочу йому нагадати, що ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за висловлення оціночних суджень - ЗУ "Про інформацію" ст. 30, п. 1.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Valentinich Valentin 06:07, 08.03.2018

  чого парк реагує на дописи нікчем ?. Я розумію що може парківським і не приємно чути неадекватні оцінки. Але таке життя дур більше і їх потрібно ігнорувати

 • Дописувач 08:25, 08.03.2018

  подивися новини за тегом "парк рівне" . Землі парку зі всіх боків пробують прибрати до рук забудовники та шахраї , і нахто з людей тим паче з активістів не вступився і не підтримав. А тут якась баба побачила якусь фігню і пробує з цього пропіаритись. Хоче мабуть в міьку раду пролісти ... зараз такий час що всикий непотріб себе марить в депутатстві. Зусудить її бо ляпати по клаві всі можуть а ось зробити справу то немає нікого.

 • Леха 10:27, 08.03.2018

  Таке враження що коментарі писав сам пан Андрій, або близькі йому за розумовими розвитком. Дура, нікчема, якась баба, непотріб. Ви серйозно? Замість того щоб усувати недоліки на які йому вказують, він вирішує подавати до суду. Цирк.

 • Саша 12:05, 09.03.2018

  А так ніхто і не перевірить ту заламану гойдалку на моторчику. І хтось з 16-річних дітей, які будуть кататися, зломають собі голову. А директор буде собі судитися за дописи в фейсі...

 • Юрий 02:47, 09.03.2018

  Це реально небезпечно - парк з мотлохом. Дуже сумніваюсь що парк отримає фінанси на ремонт, і не факт що коли навіть так, то все стане зразу чудово. Призначити би в парк добру інспекцію для встановлення техстану тих каталок і загальної діяльності адміністрації.

 • Олександр 08:59, 09.03.2018

  А звідки в керівництва парку пеосональеі данні користувача ФБ який зробив допис? Керівництво парку має доступ доипеосональних данних?

 • Сергій 08:56, 09.03.2018

  Директору парку потрібно не замовні коментарі писати проти жінки,а зрозуміти ,що його безпосередня вина в тім,що не проконтролював стан атракциону!Хочу йому нагадати,що час чинуш вже пройшов,і ви шановні чиновники живете на наші гроші,податки підприємців.Погрожувати,обзивати людей чи придумувати якісь вибачення перед вами,ЦЕ НЕ БІЛЬШЕ НІЖ ВАШ СТРАХ,ЩО ЗА ВАС ЗАРАЗ ВІЗЬМУТЬСЯ ! І ПРАВИЛЬНО ЗРОБЛЯТЬ! А що ви зробили для того,щоб це колесо не рухнуло взагалі нам на голови?Вам не подобається —відкривайте свій бізнес,працюйте на себе,тоді побачимо чи ви так себе будете поводити!Я думаю,що владі міста ,прокуратурі потрібно НЕГАЙНО РОЗПОЧАТИ ПЕРЕВІРКУ АТРАКЦИОНІВ В МІСТІ ,ТОГО ТАК ЗВАНОГО КЕРІВНИКА ПРИТЯГНУТИ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ХАЛАТНІСТЬ І ПРОІНФОРМУВАТИ ПРО ЦЕ ГРОМАДУ МІСТА .Якщо ми,рівняни, самі не потурбуємось про житяя і здоров‘я наших дітей ,то цього не зробить ніхто.Чекаємо пояснень від Хомка!

 • дописувач 02:35, 09.03.2018

  Хочу відповісти панам Леха Саша та Юрий. ( враховуючи що написано Російскою підозрюю що ви одни й та сама особа) відношення до парку не маю, а ви певно і є тою дівчинкою яка на фейсбуці всяку фігню пише. Я розумію що пані втрапила в неприємну ситуацію.

 • Дописувач 02:55, 09.03.2018

  поправлюсь: російською написані нікі

 • Муся 03:43, 09.03.2018

  Замість того, щоб полагодити поломку, то судиться ???? Чи може, чекають першу жертву поломки, а тоді будуть лагодити? В нас якось так заведено '' Поки грім не гримне, мужик не перехреститься''...

 • Олексій 03:03, 09.03.2018

  Дописувачу. Ще ми всі кирлецею користуємося, може взагалі всі коментарі на сайті одна людина пише? Була баба і непотріб, вже дівчинка і пані? Прогресуєте) І взагалі ПроліЗти, зАсудити, всЯкий )

 • Олег 12:25, 10.03.2018

  Яка гидота!!! Пане Андрію!! Може б ви подумали над якоюсь собі іншою більш спокійною роботою? З власними обов'язками не справляєтесь, на справедливу критику хворобливо реагуєте!!! Хочете щоб рівняни вас піти попросили? Такими темпами можете і дочекатись!

 • Дмитро 01:04, 10.03.2018

  Оля молодець, клас! Може хоч так вони дупою рухати почнуть! Ті качелі вже давно мають бути на свалці. Що ви показуєте дітям в яку сторону ви їх спрямовуєте? Назад в майбутнє.

 • Рівнянин 11:23, 10.03.2018

  Нікого зі сторін конфлікту особисто не знаю. Вкрай агресивна відповідь конкретній людині і, фактично, усім рівнянам, зі сторони чиновника, який отримує зарплату з податків цих людей. Люди, ви у країнах Евросоюзу таку реакцію чиновника уявляете? Після такої новини, ХОЧЕТЬСЯ, щоб парк очолювала ІНША ДОСТОЙНА ЛЮДИНА, яка не вимоги рівнянам писати буде, а звітувати про те, що парк дійсно беспечний. Він робочий час витратив на цю вимогу? До того, як прозвітував, що стало причиною поломки і, що цю поломку ліквідовано, чи після? Цікаво, якою буде реакція на подію від Хомка і чи взагалі вона буде на таку резонансну подію.

 • Іра 08:56, 12.03.2018

  дівчина - молодчина! бо зараз воно буде все відмерзати і гнити, а влітку - падати на голови! головне, що увага привернута і за найменшого інциденту простіше буде садити винних за грати!

Залиште вiдповiдь

Читайте також