Директорка ЦНАПу оскаржує в суді рішення Третяка про службове розслідування

2737 0

Ми у соцмережах:

Наталія Хомич з чоловіком Ігорем

До кінця липня директорка Рівненського ЦНАПу Наталія Хомич відсторонена від роботи — розпорядженням міського голови Третяка. Щоправда, із збереженням зарплатні. А в цей час триває службове розслідування щодо «можливого неналежного виконання нею службових обов’язків». Підставою для службового рослідування стала службова записка заступника міського голови Ігоря Кречкевича, який курує економічний напрям.

Кажуть, що пані Хомич попросили добровільно піти з посади директорки, натомість запропонувавши місце заступниці у тому ж ЦНАПі. Коли ж вона відмовилась, то й з’явилась службова записка заступника голови.

Багато хто в цій справі вбачає політичний підтекст. Адже директорка Рівненського ЦНАПу є дружиною бізнесмена, кума нардепа з партії «Слуга Народу» Дмитра Соломчука — Ігоря Хомича. На минулих парламентських виборах балотувався у Верховну Раду саме від партії «Слуга народу», які є політичними противниками «Європейської Солідарності», від якої був обраний міський голова Олександр Третяк. До речі, вже називають і можливу претендентку на місце майбутньої керівниці ЦНАПу — міську депутатку від «ЄС» Наталію Майорову.

Схожа історія уже була з начальником управління ЖКГ Володимиром Пилипчуком. Він так опирався звільненню, що секретарю міської ради Віктору Шакирзяну, під чий вплив підпав комунальний напрямок Рівного, довелося через рішення сесії створювати замість управління — департамент.

А тим часом Наталія Хомич написала заяву до Рівненського адмінсуду, оскарживши рішення про проведення службового розслідування, бо вважає його неправомірним.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також