Директорка з Рівного збирає гроші на басейн — з усього світу

1747 0

Ми у соцмережах:

Директорка з Рівного збирає гроші на басейн — з усього світу

У Рівному планували звести величезний 50‑метровий басейн для тренувань спортсменів. Ідею будівництва активно підтримували олімпійський призер Михайло Романчук та відома плавчиня Анна Хлістунова-Шарпар. Уже навіть відбувся тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації. Але через війну все зупинилося. Тим часом, стара спортивна школа № 2 на вул. Коновальця, на базі якої мали будувати диво-басейн, сама потребує негайного ремонту. Тож Анна Хлістунова-Шарпар, яка є директоркою спортшколи та депутаткою міськради, оголосила збір коштів. За допомогою благодійників зі всього світу вона сподівається зібрати щонайменше 50 тисяч доларів США.

Анна Хлістунова-Шарпар, директорка СДЮСШОР № 2:

— Школі понад 33 роки, і вона давно потребує ремонту: уже й плитка відвалюється, дах протікає. Ще минулої осені ми сподівалися, що буде реконструкція, що побудуємо на базі школи новий 50‑метровий басейн олімпійського стандарту. Але тепер через війну невідомо, коли буде реалізовано цей проєкт.

В нас сотні вихованців, і багатьом новим дітям доводиться відмовляти, бо просто «немає» води, учні не можуть відплавати потрібний кілометраж. А дуже хочеться забезпечити юним спортсменам кращі умови для тренування — в цих стінах виховали чимало чемпіонів Європи та світу.

Розумію, що випросити фінансування у міста або в держави нині навряд чи вийде, бо часи для всіх важкі і більшість капітальних видатків держказначейство не погоджує. Тому вирішили залучати благодійні кошти, щоб зробити ремонт у школі своїми силами. Наразі знайшли одного благодійника, який подарував нам 13 тонн плитки, щоб покрити 730 м2. Але потрібні ще чималі кошти, щоб оббити стару плитку та покласти нову. Місцеві майстри беруть в середньому 300–400 гривень за 1 м2 за таку роботу. Потрібні кошти і на ремонт даху площею 2 тис. «квадратів» — приблизно 50 тис. доларів. Якби нам вдалося підлатати його і утеплити, то ми значно зекономили би на електроенергії.

Щоб зібрати кошти на ремонт, ми подали заявку на міжнародному сайті Gofundme.com, де жителі з усіх куточків планети можуть подарувати будь-яку суму на будь-яку цікаву їм ідею. Ми написали свою «шкільну» історію і додали фото. Наразі вдалося зібрати 500 доларів із заявленої мети в 50 тисяч — їх пожертвували мої колеги-спортсмени, які нині живуть в інших країнах світу. Сподіваюся, що ми таки зможемо зібрати усю потрібну суму і зробити хороший ремонт.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також