Дітей з особливими потребами оздоровлюватимуть у супроводі родичів

643 0

Ми у соцмережах:

Дітей з особливими потребами оздоровлюватимуть у супроводі родичів

Норма, згідно з якою категорія дітей з особливими потребами, які через складні діагнози могли поїхати на оздоровлення лише у супроводі дорослого родича, і надалі залишається чинною. За рекомендацією президії, Рівненська обласна рада вилучила відповідні зміни з Обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, санаторіїв на період до 2022 року.

 Нагадаємо, за ініціативи департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, у першочерговому варіанті даного проекту рішення був новий пункт, який передбачав, що з обласного бюджету здійснюватиметься фінансування оздоровлення даної категорії дітей, але без супроводжуючих. Батькам чи іншим особам, на яких покладено супровід, треба було їхати за власний кошти або ж благодійну допомогу.

Однак, члени президії обласної ради підтримали позицію батьків дітей з інвалідністю, які обурилися такій ініціативі. І вже до засідання сесії рекомендували виключити відповідний пункт з проекту рішення.

Відтак, на 2020 за програмою на оздоровлення дітей з особливими потребами, які через діагноз потребують супроводу, в обласному бюджеті передбачили 1 150,0 млн.грн.

2019-го сума була дещо меншою. За 960 тисяч бюджетних гривень торік оздоровили 63 таких дитини.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також