Діти підуть у «Вишеньку», як депутати розрахуються

1244 0

Ми у соцмережах:

Діти підуть у «Вишеньку», як депутати розрахуються

Три роки міська влада Рівного реконструювала дитячий садок «Вишенька». Оскільки у місті бракує місць у дитсадках, то цей заклад мав покращити доступ до дошкільної освіти у мікрорайоні «Ювілейний». Тому й не дивно, що ще до його відкриття усі місця там уже зайняті. Наразі всі роботи у закладі виконано, але він не запрацює доти, доки місто не розплатиться з будівельною компанією.

Василь Харковець, начальник міського управління освіти:

Усі будівельні роботи уже виконано. Зроблено опорядження зовнішнього фасаду та облаштовано дитячі майданчики. Вже придбано необхідні меблі, постіль, навіть тарілки, ложки та виделки для кухні купили. Але згідно з новим законодавством, якщо за будівництво об’єкта повністю не розрахувалися, то не можна вводити його в експлуатацію. Міськрада повинна розрахуватись — йдеться про 7 млн 400 тис. гривень. Як тільки ці гроші буде виділено, то одразу УКБ звернеться за дозволом ввести його в експлуатацію. Думаю, це відбудеться у найближчі тижні.

Додамо, що реконструкція «Вишеньки» обійшлася міському бюджету в 17,5 млн гривень. Там функціонуватиме п’ять груп дошкільнят, які налічуватимуть близько 120 дітей.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також