![Діти з Дядьковичів замість подарунків на Миколая віддали гроші на ЗСУ](/img/650/diti-z-dyadkovichiv-zamist-podarunkiv-na-mikolaya-_20231202_5478.png)
Діти Аліна, Настя і Роман Баші з села Дядьковичі Рівненського району принесли 1000 гривень у сільську раду.
Як повідомляє голова громади Людмила Вітковець у Facebook, діти замість подарунків до дня святого Миколая здали гроші на автівку для 117 бригади 3 батальйону 1 окремої мінометної батареї.
- Український народ незламний, адже навіть діти розуміють цінність та жертовність українських воїнів і всіляко їм допомагають, - повідомляє керівниця.