Дитяча залізниця відкрила 72-й сезон

425 0

Ми у соцмережах:

Дитяча залізниця відкрила 72-й сезон

Рівненська дитяча залізниця у неділю, 9 травня, відновила свою роботу. Цьогоріч їй виповнилось 72 роки. Через карантин у роботі залізниці передбачили низку обмежень: у вагон пускали лише на сидячі місця.

Рівненську дитячу залізницю традиційно запускають 9 травня. У 2020-му через пандемію вона, як і решта дитячих залізниць України, не працювала, повідомляє Суспільне Рівне. 

Майже всю роботу на залізниці виконують вихованці гуртка. Їх у Рівному – понад чотири сотні.

- Цьогоріч на захід запросили не всіх дітей, які навчаються у гуртках. Прийшли діти лише старшого року навчання. Це зробили для того, щоб зберегти ті умови, яких вимагає сьогоднішній час. Молодші діти приходитимуть за графіком, – розповіла очільниця дитячої залізниці Наталія Сєркова.

Зважаючи на карантин,  у роботі дитячої залізниці передбачили обмеження.

- Сьогодні займатимуть лише сидячі місця. Наповненість вагона – 37 людей. Графік буде як зазвичай: субота-неділя з 10:00 до 16:00. Щогодини відправлятимемось зі станції "Партизанська". В будні дні працюємо за заявками шкіл та літніх таборів, – пояснює очільниця дитячої залізниці.

Побачити дитячу залізницю у Рівному приїжджають і діти з інших міст України. На сьогодні, за словами Наталії Сєркової, у країні залишилось лише 7 таких залізниць.

Щодо цін на поїздку, то цього року вони зросли. Цьогоріч дитячий квиток в одну сторону коштуватиме 11 гривень, дорослий – 17 гривень.

Нагадаємо, два роки тому дитячий квиток коштував 8 гривень, дорослий – 12.

Що відомо
Зі станції "Партизанська" потяг курсує до станції "Озерна". Відстань у два з половиною кілометри він долає за десять хвилин. Стільки ж триває і зупинка на станції. За цей час юні залізничники змінюють напрям стріли, перечіплюють локомотив і вирушають назад до станції "Партизанська".
За 72 роки Рівненська дитяча залізниця не працювала три роки: у 2020-му через пандемію та два роки на початку 80-х, коли береги Усті укріпляли бетонними плитами, а залізницю в цей час реконструювали до офіційного відзначення 700-річчя міста. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також